Strona głównaWiadomościTeam Group T-Force Delta RGB - nowe pamięci RAM DDR4

Team Group T-Force Delta RGB – nowe pamięci RAM DDR4

T-Force Delta RGB to nowe moduły pamięci RAM typu DDR marki Team Group. Jak sama nazwa wskazuje, każdy model wyposażony został w podświetlenie RGB, którym można łatwo sterować z poziomu aplikacji na komputerze.

Pamięci został zbudowane zgodnie ze specyfikacją JEDEC RC 2.0. Co to oznacza w praktyce? Warstwa przesyłu zasilania i warstwa transmisji danych są od siebie oddalone. Ma to przekładać się na dużo stabilniejszą pracę pamięci i lepszej jakości sygnał. Producent twierdzi, że różnica to nawet 33 procent na korzyść nowego standardu, więc poprawa powinna być zauważalna.

Oferta producenta powiększyła się o trzy modele:

  • DDR4-2400 z napięciem 1,2 V oraz opóźnieniami CL15-17-17-35,
  • DDR4-2666 z napięciem 1,2 V oraz opóźnieniami CL15-17-17-35,
  • DDR4-3000 z napięciem 1,35 V oraz opóźnieniami CL16-18-18-38.

Do sprzedaży trafią moduły o pojemności 4 i 8 GB. Dostępnie będą zarówno pojedynczo, jak i w zestawach dwukanałowych. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na rozmiar, ponieważ ten jest dość niestandardowy. Pamięci mają wymiary 146,8 x 7 x 49 mm, więc są nieco wyższe. Producent przygotował modele z czarnym i białym radiatorem. Wszystkie są wyposażone w podświetlenie LED RGB z kątem świecenia 120 stopni. Co ważne, podświetlenie jest zgodne z Asus Aura Sync, więc można je zsynchronizować z innymi urządzeniami obsługującymi tę technologię.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię