Strona głównaEsportTeam Kinguin rusza do walki o Majora

Team Kinguin rusza do walki o Majora

Już w piątek pierwszy mecz Team Kinguin podczas europejskiego Minora. Drugiego dnia tego turnieju Polacy w swoim debiucie zmierzą się z formacją Sprout.

Prawo gry podczas Faceit Majora w Londynie przypadnie dwóm najlepszym zespołom europejskiego Minora. Po pierwszym dniu rozgrywek największe szanse na przejście dalej mają Optic i ENCE, a z turniejem pożegnało się LeftOut i 3DMAX.

Łącznie do Minora zgłosiło się osiem zespołów: 3DMAX, ENCE, LeftOut, Ninjas in Pyjamas, Optic Gaming, Red Reserve, Sprout i polskie Team Kinguin. To właśnie te dwa ostatnie zespoły zmierzą się ze sobą w swoim pierwszym spotkaniu tego Minora – mecz ten powinien się zacząć ok. godziny 15:30. Jeśli Polakom uda się pokonać Sprout, w kolejnym meczu spotkają się z kimś z pary Ninjas in Pyjamas / Red Reserve.

Niezależnie od wyników Team Kinguin podczas Minora, w Londynie zobaczymy przynajmniej jeden polski zespół – będzie to oczywiście Virtus.pro, którzy jednak tym razem zaczną swoją przygodę z Majorem od najwcześniejszego etapu, jako pretendenci do tytułu. Tam staną w szranki z 15 innymi drużynami, spośród których dalej przejdzie zaledwie połowa. Oprócz Virtus.pro polscy kibice będą również mogli kibicować mousesports ze Snaxem w składzie.

Całość europejskiego Minora można śledzić na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego, a “rozkład jazdy” na piątek przedstawia się następująco:

  • 15:30 Kinguin vs. Sprout
  • 16:45 Ninjas in Pyjamas vs. Red Reserve
  • 18:00 mecz wygranych
  • 19:15 mecz eliminacyjny
  • 22:30 mecz decydujący

Jak Waszym zdaniem pójdzie Team Kinguin w tym Minorze?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię