Strona głównaGryValve pojawi się na Gamescom 2018. Pokażą nową grę?

Valve pojawi się na Gamescom 2018. Pokażą nową grę?

Organizatorzy Gamescom 2018 ujawinili pełną listę firm, które zaprezentują się w trakcie targów. Wśród nich znalazło się miejsce dla Valve, które rzadko odwiedza imprezy tego typu. Czy to oznacza, że zobaczymy nową grę ze stajni Gabe’a Newella?

Może być kilka powodów, dla których Valve chciałoby się pokazać na Gamescom 2018. Niestety, niekoniecznie musi chodzić o nową grę. Po pierwsze, firma cały czas mocno inwestuje w Wirtualną Rzeczywistość, więc mogą pokazać jakieś nowe rozwiązanie.

Po drugie, wiemy, że Valve pracuje nad kilkoma grami. Jedną z nich jest Artifact, czyli karcianka w świecie Dota. Do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu materiałów z tego tytułu i Gamescom 2018 wydaje się dobrym momentem, aby pokazać coś więcej. W końcu premiera zbliża się wielkimi krokami i czas podbudować trochę hype.

Nie możemy też zapominać, że całkiem niedawno Valve wykupiło studio Campo Santo, które ma na swoim koncie między innymi bardzo dobre Firewatch. Nie od dzisiaj wiadomo, że trwają tam prace nad przygodówką o nazwie In the Valley of the Gods. Być może ona również zostanie zaprezentowana na Gamescom 2018.

Na pewno gracze najbardziej chcieliby zobaczyć zupełnie nową grę produkcji Valve. Czy tak będzie? O tym przekonamy się już wkrótce. Gamescom 2018 odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia.

Źródło: Overclock3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię