Strona głównaGryAktualnościInfinity Ward zapowiada szczegółową modyfikację broni w Call of Duty: Modern Warfare

Infinity Ward zapowiada szczegółową modyfikację broni w Call of Duty: Modern Warfare

Wczorajsze doniesienia tylko zwiększają ekscytacją fanów nadchodzącym CoD-em.

Społeczność Call of Duty została wczoraj poczęstowana drobnym teaserem tego, co czeka ją za kilka miesięcy. Na Twitterze pojawiło się krótkie wideo prezentujące customizację broni.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfrare – wrażenia po pierwszych fragmentach rozgrywki

Co więcej, razem z postem na Twitterze opublikowany został post na blogu Activision. Chociaż krótki artykuł nie zdradza zbyt wiele szczegółów, daje on do zrozumienia, że zmienianie broni zgodnie z naszymi, personalnymi wymaganiami będzie nieodłącznym elementem Call of Duty.

Modyfikować będziemy mogli zarówno nasze główne bronie, jak i te zapasowe. W niektórych broniach zmienimy aż do pięciu różnych części. W przypadku karabinów maszynowych jest to nawet dziewięć różnych elementów broni, które będą mogły zostać poddane modyfikacji, dostosowując ją do naszych gracza. Wideo z Twittera doskonale pokazuje, jak szeroki jest wachlarz możliwości.

Na wszelkie pytania pozostawione bez odpowiedzi, odnośnie samej customizacji broni, jak i całego „Uniwersum Multiplayer”, Infinity Ward ma odpowiedzieć już 1 sierpnia podczas ekskluzywnej prezentacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię