Strona głównaGryAktualnościTeamfight Tactics doczeka się wersji na urządzenia mobilne

Teamfight Tactics doczeka się wersji na urządzenia mobilne

Kolejny autobattler zawita na iOS oraz Android. 

DisguisedToast od ładnych kilku dni zapowiadał, że czekają nas dzisiaj bardzo interesujące zapowiedzi dotyczące Teamfight Tactics. Chociaż niektórzy domyślili się, o co chodzi, dobrze wreszcie usłyszeć potwierdzenie prosto od Riotu.

Zobacz: Teamfight Tactics – Riot Games zapowiada uruchomienie esportowej sceny

Podczas dzisiejszej transmisji z okazji 10-lecia League of Legends, twórcy potraktowali swoich fanów solidną dawką niespodzianek. Zanim dowiedzieliśmy się o nadchodzącej bijatyce czy FPS-ie, dostaliśmy aktualizacje odnośnie aktualnej biblioteki Riotu.

W ten właśnie sposób okazało się, że Teamfight Tactics pojawi się na urządzeniach mobilnych. Do gry zbliża się drugi set, pierwsza tego rodzaju zmiana w grze, a sam tytuł dostanie swoją aplikację na iOS oraz Android.

Wersja mobilna ma pojawić się na początku przyszłego roku, wyposażona w cross-play z graczami PC. W grudniu odbędą się również beta testy, w których prawdopodobnie będziemy mieli okazję uczestniczyć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię