Advertisement
Strona głównaGryAktualnościTeamfight Tactics – patch 10.12 wprowadzi nowe jednostki i zresetuje rangi

Teamfight Tactics – patch 10.12 wprowadzi nowe jednostki i zresetuje rangi

Szykuje się ogromna zmiana w trzecim secie Teamfight Tactics. Patch 10.12 ma usunąć część jednostek, dodać całkowicie nowe (w tym również nowe synergie), a także częściowo zresetować nasze rangi.

Set 3 Teamfight Tactics tematyczne dotyczy kosmosu. Riot Games wprowadziło w nim kilka nowości, jak chociażby galaktyki, które są czymś w rodzaju scenariusza na daną grę. Możemy trafić na galaktykę, w której każdy dostaje Force of Nature do 5. poziomu lub z jednym darmowym rollem co rundę. Jedne galaktyki są chwalone, a inne krytykowane, ale w ogólnym rozrachunku wprowadzają coś nowego do gry i są pewnego rodzaju urozmaiceniem.

Ale to nie jedyne urozmaicenie. Riot Games szykuje małą rewolucję. Patch 10.12 nie wprowadzi nowego Setu, ale częściowo możemy się tak poczuć. Wszystko dlatego, że zobaczymy w nim kilka nowych postaci i synergii. Jednocześnie z gry zniknie kilka postaci i synergii, które aktualnie są w niej dostępne. Niestety, twórcy nie ujawnili żadnych szczegółów, więc możemy jedynie spekulować. Niektórzy sugerują, że zmiana związana jest z wprowadzeniem nowych skinów z serii Pulsfire oraz Astronaut. Tym samym niektóre postacie (np. Fiora i Ekko) mogą zostać w grze, ale będą miały inne synergie.

Dojdzie też do małego resetu rang. Wszyscy gracze będą mieli przyznaną o jeden stopień niższą rangę niż w momencie wprowadzenia aktualizacji 10.12. W przypadku osób z rangą Master lub wyższą, ta zostanie obniżona do Diamentu 4. To może mieć ogromny wpływ na kwalifikacje do Teamfight Tactics Galaxies Global Championship, czyli pierwszych oficjalnych Mistrzostw Świata TFT.

Teamfight Tactics Galaxies Global Championship

Oprócz tego pojawią się też nowe Małe Legendy, emotki, wybuchy, areny oraz nowa przepustka sezonowa. Patch 10.12 trafi na oficjalne serwery 10 czerwca. Wcześniej, bo już około 27 maja zawita na serwery testowe. Wtedy poznamy najważniejsze zmiany.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię