Strona głównaGryAktualnościTeamfight Tactics - szczegóły aktualizacji 10.17

Teamfight Tactics – szczegóły aktualizacji 10.17

Zbliża się kolejny patch do popularnego auto battlera Riot Games. Aktualizacja 10.17 w Teamfight Tactics przyniesie kilka ciekawych, drobnych zmian.

Riot jest aktualnie w trakcie krótkiej przerwy. Tydzień temu zapowiedziano, że aktualizacja 10.17 w League of Legends będzie z tej okazji nieco mniejsza. Nie oznacza to na szczęście, że Teamfight Tactics zostanie całkowicie pozbawione patcha.

Zobacz: Valorant – Riot odpowiada na zarzuty dotyczące Killjoy i Raze

W swoim standardowym podsumowaniu Stephen „Mortdog” Mortimer powiedział kilka słów o debiutującej 19 sierpnia aktualizacji. Jak przyznał na początku swojego materiału, meta jest aktualnie w bardzo zdrowym miejscu. Głównym celem deweloperów było więc pozostawienie jej tam, gdzie się aktualnie znajduje, wprowadzając jednocześnie kilka drobnych usprawnień.

W miejsce Binary Star Galaxy trafi Manatee’s Delight. Tym razem na początku gry do rąk wszystkich graczy trafi jedna spatula. Delikatnych nerfów doczekali się Jarvan, Neeko, Shaco, Master Yi i Gankplank. Zbuffowano z kolei Poppy, Blitzcranka, Cassiopeię, Riven i Xeratha.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię