Strona głównaGryAktualnościValorant - Riot odpowiada na zarzuty dotyczące Killjoy i Raze

Valorant – Riot odpowiada na zarzuty dotyczące Killjoy i Raze

Riot Games wreszcie zaadresowało jeden z najczęstszych zarzutów w kierunku Valoranta. Twórcy przyznali się do błędu i przeprosili swoją społeczność.

Wokół informacji krążących w zeszłym roku odnośnie Project A, kiedy Valorant nie nazywał się jeszcze Valorantem, była kwestia umiejętności. CEO Riot Games pochwalił się wtedy projektem i napisał zdanie, które teraz cytują tysiące graczy – „W tej grze nie zabijasz umiejętnościami”.

Zobacz: Valorant – jak skontrować ulta Killjoy Omenem?

Większość społeczności potraktowała to dosłownie i kiedy światło dzienne ujrzała Raze, rozpoczął się pierwszy bunt. Po kilku nerfach graczy udało się uspokoić, by niedługo później wypuścić Killjoy. Teraz Riot nie miał już jednak wyboru i musiał odpowiedzieć na słynnego tweeta.

Mówiąc krótko, twórcy przyznali się do błędu i przeprosili swoich graczy, jeżeli ta wypowiedź była powodem rozpoczęcia gry w Valoranta dla któregoś z nich. Umiejętności zostały projektowane z myślą tworzenia zagrożenia. To bronie mają zgarniać większość zabójstw.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię