Strona głównaGryAktualnościTeaser nowego Call of Duty pokazany podczas turnieju

Teaser nowego Call of Duty pokazany podczas turnieju

CDL Champs przyniosło nam nie tylko nowego mistrza Call of Duty: Modern Warfare, ale również kilka niespodzianek związanych z Black Ops Cold War.

Planując reveal Black Ops Cold War, Activision ewidentnie postawiło na element zaskoczenia. Po długich tygodniach rozwiązywania różnego rodzaju zagadek, dostaliśmy bowiem kolejny, tajemniczy teaser.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – ujawniono okładkę gry

Podczas wczorajszego finału CDL Championship, zwieńczenia sezonu Modern Warfare, transmisja została „zhakowana”. Na ekranie pojawiła się zakapturzona postać, a Activision zaprezentowało tym samym nowy teaser kolejnego CoD-a od Treyarch. Bohater powiedział kilka zdań o otaczających nas kłamstwach. Na koniec zaproponował widzom, żeby dołączyli do niego i poznali prawdę.

Zaraz po transmisji ruszyła również strona Pawn Takes Pawn. Po wpisaniu w okno tekstowe hasła „zork” uruchamia się odkryta wcześniej przez społeczność gra. W przyszłości może się to okazać źródłem kolejnych niespodzianek ze strony Activision.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię