Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends, Samira - szczegóły nowej postaci

League of Legends, Samira – szczegóły nowej postaci

Riot Games ujawniło zwiastun Samiry, kolejnej postaci League of Legends. Dzięki dataminerom poznaliśmy nawet listę umiejętności. 

Riot Games nie próżnuje. Rozwój Valoranta trwa w najlepsze, rozpoczął się Akt 2, a gracze kontynuują swój grind po nowe skiny. W międzyczasie w League of Legends zawitało kilka nowych postaci. Teraz okazuje się, że nie jest dotarliśmy do dna worka z championami.

Zobacz: Valorant – Riot odpowiada na zarzuty dotyczące Killjoy i Raze

Na oficjalnym kanale YouTube gry pojawił się wczoraj zwiastun nowej postaci. Tajemnicza Samira zaprezentowała kilka umiejętności, kręcąc się w kółko niczym Katarina i strzelając ze swoich broni. Niedługo później z pomocą społeczności przyszli dataminerzy, odkrywając pełny zestaw możliwości bohaterki.

Najciekawszym elementem postaci będzie Daredevil Impulse, jej pasywka. Trafionymi atakami i umiejętnościami Samira buduje combo, od E do S, co zwiększa prędkość poruszania się. Q jest w miarę klasycznym strzałem z broni, W atakiem aoe, a E zapewnia postaci nieco mobilności. Przypominający mobilną Katarinę ult może z kolei zostać użyty wyłącznie po osiągnięciu combo na najwyższym poziomie S.

Według planów Riotu Samira ma być ADC. Pozornie niewielki zasięg i atak melee przy okazji używania Q mogą jednak pozwolić jej na rozgrywkę na innych liniach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię