Strona głównaGryAktualnościTechnoviking odwiedza Assasin's Creed Valhalla

Technoviking odwiedza Assasin’s Creed Valhalla

Cosplay to sztuka godna podziwu. Ale jeszcze fajniejsze od odtwarzania scen z gier bywają inscenizacje memów, jak Technoviking z AC Valhalla.

Sporo takich inscenizacji na swoim koncie ma Maul Cosplay, cosplayer często współpracujący z CD Projekt RED. Wcielał się już w rolę Geralta z Rivii (nawet jeżdżąc na deskorolce) oraz bohatera Cyberpunka 2077. Jednak jego najnowsze wcielenie, mające spore szanse na bycie nowym wiralem, to postać Eivora z Assassin’s Creed Valhalla – ale w scence rodem z Technovikinga. 

Zobacz: Assassin’s Creed Valhalla: powstaje manga poświęcona grze

Na wypadek gdyby ktoś nie znał oryginału – oryginalny Technoviking to nagranie z imprezy techno, Fuck Parade, z Berlina – scena została nagrana w roku 2000. Zobaczcie:

Maul odtworzył charakterystyczne zachowanie bohatera powyższego filmu, ale w przebraniu i charakteryzacji rodem ze świata Valhalli. 

Jest srogi wzrok, grożenie palcem i posilanie się – tyle, że nie z butelki, a rogu. No i są kocie, taneczne ruchy. Szkoda tylko, że muzyka się nie zgadza. Mimo wszystko, twórcom filmu należą się słowa uznania za skojarzenia i pomysłowość. Jak Wam się podoba inscenizacja?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię