Strona głównaWiadomościTego lata No Man’s Sky po raz drugi czyli No Man’s Sky...

Tego lata No Man’s Sky po raz drugi czyli No Man’s Sky NEXT, czy tym razem gra odniesie sukces?

Sean Murray, dyrektor brytyjskiej firmy deweloperskiej Hello Games, ogłosił za pośrednictwem Twittera, że No Man’s Sky NEXT pojawi się latem 2018 roku jako darmowa aktualizacja na PC, PS4 i XO.

Na ten moment nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące tej aktualizacji.

Oficjalny komunikat na Twitterze:

W lecie 2018 roku wydamy bezpłatną aktualizację No Man’s Sky NEXT na PC, XO i PS4. To nasza największa jak dotąd aktualizacja a my pracujemy nad tym co zepsuliśmy.

– Sean Murray (@NoMansSky) 29 marca 2018 r

Murray podzielił się również tą informacją z prasą:

Nazywamy ją No Man’s Sky Next, ponieważ jest to kolejny ważny krok dla No Man’s Sky, Hello Games i naszej oddanej społeczności. Każda aktualizacja No Man’s Sky odniosła większy sukces niż poprzednia. Dotyczyło to zwłaszcza naszej ostatniej aktualizacji Atlas Rises. To dodało odwagi zespołowi, aby iść dalej. Ta podróż jeszcze się nie skończyła i ekscytujące jest to, że znowu pracujemy nad czymś, co zaskoczy graczy.

Oczywiście ważną informacją jest to, że gra będzie dostępna również na XO. Dzisiaj wydawca 505 Games ogłosił, że będzie dystrybuować tę wersję w sprzedaży detalicznej na całym świecie.

Jak zapewne pamiętacie No Man’s Sky miało swoją premierę w sierpniu 2016. Obietnice dewelopera oraz trailer wygenerował wielki hype dla tej gry indie. Jednak w finalnej wersji brakowało wielu funkcji, co szybko doprowadziło do fali hejtu. Tysiące użytkowników zażądało zwrotu pieniędzy za pośrednictwem Steam, nawet brytyjski Urząd ds. Standardów Reklamowych przeprowadził dochodzenie, choć ostatecznie nie stwierdzono, że konsumenci zostali faktycznie wprowadzeni w błąd przez dewelopera.

Hello Games ciągle aktualizuje grę darmowymi łatkami. Między aktualizacją Path Finder a Atlas Rises większość pierwotnie obiecanych funkcji została wprowadzona.

Czy No man’s Sky NEXT dostarczy grę, którą wszyscy sobie wyobrażali po obejrzeniu zwiastuna? Dowiemy się za kilka miesięcy. Tylko żeby nie skończyło się jak ostatnim razem 😀

[you tube=4KxRp8jeliQ]

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię