Strona głównaWiadomościBiały Wilk chwali się swoimi umiejętnościami walki w Soulcalibur VI

Biały Wilk chwali się swoimi umiejętnościami walki w Soulcalibur VI

Mieczem każdy potrafi machać, ale nie w takim stylu jak Geralt. W nowym materiale wideo możemy zobaczyć, że nawet w nowym uniwersum nie ma sobie równych.

Geralt mimo zakończonej przygody w Wiedźminie, powróci do świata gier. Będzie to dla niego całkiem nowy rozdział w karierze, gdyż użyczy nam swoich mieczy do innego rodzaju zleceń. Zamiast ubijać co paskudniejsze potwory i rozwiązywać przyziemne problemy dziewek, dla odmiany skrzyżuje stal z japońskimi wojownikami.

W nowej odsłonie Soulcalibur VI zostanie przedstawiony z dużą dbałością o osobliwy wygląd i umiejętności, które szlifował w trakcie potyczek z żołnierzami Nilfgaardu czy też z orszakiem Dzikiego Gonu. Spotkamy go więc na arenach w najlepszej możliwej formie. Zadba o to ekipa CD Projekt Red, a szczególnie aktor, który w ramach nagrań mo-cap ułatwił twórcom stworzenie płynnej animacji ruchu bohatera w Wiedźminie 3.

Czy azjatyccy przeciwnicy będą w stanie nawiązać równą walkę z Geraltem? Ciężko orzec, gdyż ten da się poznać nie tylko jako świetny szermierz, ale także znawca magicznych znaków i detektyw potrafiący prędko odnaleźć słabe punkty w technice walki swojego konkurenta. Poniżej udostępniony materiał prezentuje predyspozycje Geralta w jego naturalnym środowisku.          

[you tube=PczYJ9uwTEM]

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię