Strona głównaWiadomościTekken 7 z obsługą klawiatur i zabezpieczeniami Denuvo

Tekken 7 z obsługą klawiatur i zabezpieczeniami Denuvo

Już tylko dni dzielą nas od premiery prawdopodobnie najlepszej bijatyki tego roku. Mowa oczywiście o siódmej części Tekkena. Deweloper podał właśnie sporo ciekawych informacji na temat PC-towej odsłony produkcji.

Informacje pochodzą bezpośrednio od dewelopera, który podzielił się nimi na forum Steama. We wpisie udzielił odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych przez graczy pytań. Dzięki temu dowiedzieliśmy się między innymi, że Tekken 7 w wersji na PC będzie obsługiwać klawiatury, ale bez myszek. Oczywiście grać będzie można także przy pomocy kontrolerów. Isshak Gravi zdradził również, że gra zabezpieczona jest przy pomocy Denuvo. To bardzo popularna strategia w ostatnich miesiącach, chociaż coraz mniej skuteczna. Piraci potrzebują już zaledwie kilku dni, aby złamać te zabezpieczenia, więc tego samego można się spodziewać w przypadku Tekkena 7.

Deweloper pochwalił się także ustawieniami graficznymi gry. Oprócz wybrania pełnego ekranu lub gry w oknie i rozdzielczości, gracze będą mogli także ustawiać między innymi takie parametry jak:

  • antyaliasing,
  • jakość cieni,
  • jakość tekstur
  • jakość efektów,
  • jakość post-procesów,
  • motion blur (rozmycie).

Twórcy Tekkena 7 zapewniają również, że grę da się uruchomić w rozdzielczości do 4K 3840 x 2160 pikseli i to z prędkością 60 klatek na sekundę. Gra ma zadebiutować już za kilka dni – 2 czerwca 2017 roku. Dostępna jest zarówno na PC-ty, jak i konsole nowej generacji.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię