Wstęp

Strona głównaRecenzjeAkcesoriaTest monitora AOC Agon AG273QCX - zakrzywione 27 cali pełne niespodzianek

Test monitora AOC Agon AG273QCX – zakrzywione 27 cali pełne niespodzianek

Wstęp

W ostatnim czasie producenci monitorów gamingowych prześcigają się w pomysłach, co dodać do swoich konstrukcji, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić granie. Nie inaczej jest z monitorami AOC, które miałem okazję już testować i mam wrażenie, że z każdym modelem producent upycha coraz więcej funkcji. Pozostaje pytanie – czy rzeczywiście jest to potrzebne graczom do szczęścia?

Tym razem miałem możliwość wzięcia na warsztat modelu AG273QCX z zakrzywioną matrycą. Po pierwszym uruchomieniu poczułem się trochę nieswojo. O ile krzywizna matrycy nie rzuca się w oczy przy monitorach ultrapanoramicznych, tak przy matrycy 27-calowej z początku może wydawać się pomysłem dziwnym i niepotrzebnym. Jednak po kilku chwilach i odpowiednim ustawieniu sprzętu, pomysł zaczyna się podobać. Taka konstrukcja najwięcej sensu będzie miała w przypadku połączenia ze sobą dwóch a nawet trzech monitorów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Czy mógł by ktoś z Państwa podać najlepsze ustawienia dla tego modelu kupiłem i kolory wydają mi się jakieś takie sprane

  2. Jako jedną z wad monitora autor wpisu wymienił brak sterowników. Artykuł wypuszczony w internety w miesiącu kwiecień 2019. Dziwna sprawa, bo monitor mam od dawna (marzec 2019) i nie miałem problemu ze znalezieniem sterowników na stronie producenta monitora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię