Strona głównaGryAktualnościHalo 3 - znamy moment startu testów wersji PC

Halo 3 – znamy moment startu testów wersji PC

Oficjalnie potwierdzono, że w pierwszej połowie czerwca wystartują testy pecetowej wersji remastera Halo 3, w wersji na PC.

W aktualizacji na swoim blogu, firma 343 industries, odpowiedzialna za remake, powiedziała, że faza zamkniętych testów Halo 3 przede wszystkim ocenić wydajność systemu dystrybucji. Przetestowane też zostaną zaktualizowane Wyzwania, zebrany feedback co do zawartości, poza tym autorzy chcą się też upewnić, że wszystkie systemy wspierające funkcjonują poprawnie. Wielkimi krokami zbliża się też etap testów otwartych.

Zobacz: Halo Infinite: reżyser gry Tim Longo odchodzi z 343 Industries

W ich ramach autorzy chcą sprawdzić multiplayerowe tryby gry na 10 mapach. Tryby te to między innymi Custom Games, Social Games i Competitive Games. Poza tym do testów trafi pięc misji z kampanii singleplayer: Sierra 117, The Storm, The Ark, The Covenant oraz Halo. Dostępne będą też tryby Forge i Theatre.

Zobacz: Remake pierwszego Halo niespodziewanie trafił na PC

Aby zapisać się do testów, należy się udać pod ten adres. Ważne jest podanie specyfikacji, na której gramy. A więcej informacji na temat planów twórców portu znajdziecie tutaj

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię