Strona głównaGryThe Awesome Adventures of Captain Spirit za darmo na Steam

The Awesome Adventures of Captain Spirit za darmo na Steam

Do premiery Life is Strange 2 zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz możemy ograć prolog gry. Najlepsze jest to, że jest on udostępniony całkowicie bezpłatnie.

Kiedy na horyzoncie zamiast słońca pojawia się dobra przygodówka, miłośnicy gatunku powinni czym prędzej zrobić użytek ze swoich kompów. Dzięki studiu DontNod jest ku temu idealna okazja. Twórcy uniwersum Life is Strange mając zapisaną w grafiku jej kontynuację przygotowali dla graczy „odcinek zero” drugiego sezonu gry.

The Awesome Adventures of Captain Spirit to swoisty wstęp do nowych przygód, które w porównaniu do pierwszej części LiS rozgrywają się w innych lokacjach i z udziałem innych bohaterów. Podwaliną historii jest dziesięcioletni chłopiec, który podobnie jak Max ma wyjątkowy dar. Przy pomocy swojej wyobraźni ucieka się do budowania odmiennej rzeczywistości.

Prolog jest już dostępny do pobrania na platformie Steam. Niezmiennie możemy go pobrać bez żadnych opłat. Sądząc po pierwszych recenzjach nie powinniśmy żałować przypisania gierki do własnej biblioteki. Ponad 1100 osób pozostawiło już swoją opinię w katalogu i wszystkie są niemal jednomyślne – to bardzo dobry początek do szykowanej kontynuacji.       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię