Strona głównaGryCzekaliście na nieocenzurowaną wersję Agony? No to się nie doczekacie

Czekaliście na nieocenzurowaną wersję Agony? No to się nie doczekacie

Studio Madmind kilka tygodni temu obiecało nieocenzurowaną wersję Agony. Jeśli czekaliście na tę produkcję, to mam złe informacje – nie doczekacie się. Brutalniejsza wersja Agony to już historia, która nigdy się nie wydarzy.

Agony zapowiadało się jako jedna z najbardziej brutalnych gier ostatnich lat. Jeszcze przed premierą okazało się, że studio Madmind musiało wprowadzić cenzurę. Nie spodobało się to graczom dlatego szybko obiecano patch, który miał odblokować najostrzejsze sceny. Z czasem pomysł przerodził się w darmowe DLC dla wszystkich posiadaczy gry. W ten sposób twórcy chcieli się zrewanżować.

Niestety, nieocenzurowana wersja nie zostanie wydana. Studio Madmind poinformowało o tym na oficjalnej stronie gry na Steamie. Deweloper musi zmierzyć się z poważnymi problemami finansowymi. Poza tym rezygnuje z Agony Unrated z powodów technicznych i prawnych. Jedyna dobra informacja jest taka, że część zespołu nadal będzie pracować nad poprawkami, które poprawią dotychczasowe elementy i usuną niechciane błędy.

Źródło: Steam

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię