Strona głównaWiadomościThe Banner Saga 3 ma już pewną datę premiery

The Banner Saga 3 ma już pewną datę premiery

Siły ciemności zagoniły ludzi i varlów na skraj męczeństwa. Bohaterowie niosący płomyk nadziei po raz ostatni staną do walki o przetrwanie i ocalenie znanego im świata.

Finał serii The Banner Saga jest już bliski. Producent turowej serii gier przekazał, że 3. i ostatnia część pojawi się wcześniej, niż pierwotnie zakładano. Karawanę kierowaną przez Alette lub Rooka popchniemy wzdłuż nordyckich, malowniczych krajobrazów już 24 lipca.

W ten dzień mają pojawić się w sprzedaży trzy wersje gry: Standardowa (24,99 dolarów), Deluxe (29,99 dolarów) i Legendary. W przypadku ostatniego wariantu nie wiadomo ile będzie kosztować, lecz powinny zdecydować się na niego osoby, które nie miały okazji jeszcze przysiąść do poprzednich części gry. Pakiet Legendary uwzględnia trylogię, nadto bonusy z wersji Deluxe (ścieżka dźwiękowa, mapa świata, sztandary) oraz powieść w formie cyfrowej Gift of Hadrborg.

Osoby, które zaklepią dla siebie egzemplarz w ramach przedsprzedaży mogą liczyć także na dodatki. Najciekawiej zapowiada się możliwość umieszczenia w swojej kompanii jednego Drążyciela (Kivi), którego wyróżniać będzie nadludzka siła i wytrzymałość. W paczce z gratisami znajdziemy też przedmiot do gry Sculptor’s Tools i nadprogramowy utwór stworzony przez autora klimatycznej ścieżki dźwiękowej.   

[you tube=3TwMKSMhNrM]

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię