Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Book of Baba Fett – kolejny spinoff Star Wars

The Book of Baba Fett – kolejny spinoff Star Wars

Po latach spekulacji na temat serialu Boba Fett mamy oficjalne potwierdzenie. Scena po napisach końcowych drugiego sezonu The Mandalorian była zapowiedzią nowego serialu.

The Book of Boba Fett trafi na platformę Disney Plus w grudniu 2021 roku. Producent wykonawczy Jon Favreau pojawił się w programie śniadaniowym Good Morning Amercia 21 grudnia. Potwierdził wtedy, że The Book of Boba Fett to osobny serial, a nie jak wcześniej sugerowano podtytuł trzeciego sezonu The Mandalorian.

Produkcja trzeciego sezonu The Mandalorian rozpocznie się zaraz po zakończeniu prac nad Boba Fett. Co ciekawe, nowy serial nie został ogłoszony podczas spotkania inwestorów jaki miał miejsce niedawno. Zapowiedziano wtedy jednak kilka innych projektów ze świata Gwiezdnych Wojen.

book of boba fett

Zobacz: EVE Online – na święta wojna pomiędzy dwiema największymi frakcjami zostaje zawieszona

Zapowiedź serialu o Fettcie pojawiła się w scenie po napisach końcowych The Mandalorian. Boba Fett i Fennec Shand znajdują się w pałacu Jabby, który wydostał się z trzewi Sarlacca i zajął miejsce na tronie Hutta. Zapowiada się ciekawy serial.

Gdy tylko pojawią się nowe szczegóły na temat produkcji damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię