Strona głównaKonsolePokemon Unite MOBA – startują testy beta

Pokemon Unite MOBA – startują testy beta

Wkrótce rozpoczną się zamknięte beta testy nadchodzącej gry Pokemon Unite MOBA. Gra powstaje we współpracy Tencent i TiMi Studios.

To był ciekawy rok dla marki Pokemon,  do Sword  i Shield trafiło nowe DLC, z kolei w Pokemon GO wprowadzono wiele zmian wpływających na rozgrywkę. Jednak największym wydarzeniem było ogłoszenie na początku tego roku Pokemon MOBA. Gra trafi na Nintendo Switch i urządzenia mobilne.

Zobacz: EVE Online – na święta wojna pomiędzy dwiema największymi frakcjami zostaje zawieszona

Po początkowym ogłoszeniu wydawało się, że temat ucichł, jednak tak nie jest. Dzisiaj na chińskiej stronie mikroblogowej Sin Weibo ogłoszono zamknięte testy Pokemon Unite. Chociaż niewiele wiadomo na temat wersji beta, jak dotąd ogłoszone zostały tylko dla Chin i mają wystartować w 25 rocznice Pokemon.

Pokemon Unite MOBA

Testy rozpoczną się w styczniu przyszłego roku i będą dostępne tylko dla wybranych graczy. Z ogłoszenia wynika, że gracze będą mogli współpracować ze swoimi przyjaciółmi, co oznacza, że do testów będą mogli zaprosić także znajomych.

Chociaż ogłoszenie Pokemon Unite zostało źle przyjęte przez fanów serii to w porównaniu do innych gier MOBA produkcja wydaje się obiecująca. Teraz pozostaje czekać na przecieki do sieci informacji na temat bety. Gdy tylko dowiemy się czegoś nowego damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię