Strona głównaGryAktualnościThe Crew: Orlando - do sieci wyciekły screeny z gry

The Crew: Orlando – do sieci wyciekły screeny z gry

Dataminer przeglądając pliki w The Crew 2 natrafił na grafiki z projektu Orlando. Według nieoficjalnych informacji ma to być zupełnie nowa osłona serii.

Do grafik dodatał jeden z użytkowników Reddit o pseudonimie RacingGameGuru0300, podczas przeglądania danych w The Crew 2. Screeny mają pochodzić z okresu, gdy projekt tworzony był jako DLC. Teraz według plotek z DLC miał przerodzić się w zupełnie niezależną odsłonę.

The Crew Orlando

Autentyczność grafik oraz potwierdzenie planów stworzenia gry potwierdził tom Henderson, czyli znany informator, który często dzieli się informacjami na temat niezapowiedzianych jeszcze gier. Za stworzenie The Crew: Orlando ma odpowiadać studio Ivory Tower, czyli twórcy poprzednich części. Byłoby to kolejne potwierdzenie, że faktycznie gra powstaje. Projekt Orlando wyciekła niedawno z serwerów Nvidia GeForce Now, o czym możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule.

W poście Hendersona na Twitterze możemy przeczytać:

Gra nie jest DLC do The Crew 2. Obecnie nosi nazwę The Crew: Orlando i jest zupełnie nową produkcją z nowym silnikiem. Aktualnie znajduje się w fazie wczesnej alfy i nie ma wyznaczonej daty premiery.

Jeden z użytkowników zapytał pod postem, czy ma to być reboot serii. Hendeson odparł , że nie jest pewien. Dodaje, że z tego co słyszał, to deweloperzy nie byli zadowoleni z The Crew 2, dlatego teraz poprawiają wszystko.

The Crew Orlando

Według RacingGameGuru0300 akcja gry ma być osadzona na Hawajach. Oznaczałoby to, że nazwa Orlando jest tylko tytułem roboczym, bo oba regiony są w różnych częściach USA. Gra ma oferować tryb All Star, który jest niejaką wariacją na temat  battle royale. Z plików gry wynika, że tryb miałby być dostępny dla 100 osób. Wszystkie grafiki z gry możecie zobaczyć TUTAJ.

Ubisoft na razie nie komentuje sprawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię