Strona głównaGryAktualnościThe Day After – gra stworzona przez jedną osobę okazała się lepsza...

The Day After – gra stworzona przez jedną osobę okazała się lepsza niż komercyjny tytuł studia Fntastic

Echa produkcyjnego scamu jaki okazało się The Day Before nadal nie milkną. Kolejnym gwoździem do trumny okazała się gra stworzona jako parodia, która jest lepsza niż pierwowzór. Co więcej, zrobiła ją jedna osoba.

The Day Before tworzone przez studio Fnastic powstawało przez pięć lat. Po wspaniałych zapowiedziach i trailerach gracze dostali puste miasto, w którym nie było praktycznie co robić. Znacznie lepiej poszło twórcy The Day After, który w zaledwie 300 godzin samodzielnie stworzył produkcję bijącą na głowę komercyjnego odpowiednika. W pracy zostały użyte modele obiektów 3D, które kosztowały autora jakieś 1500 dolarów.

Crimson opublikował efekty swojej pracy na YouTube. Twórca potraktował to jako ćwiczenie przed rozpoczęciem prac nad swoją grą pt. Suit for Hire, która ma być kooperacyjna grą survivalową z zombie w tle. O szczegółach ma poinformować niedługo.

Pod materiałem sporo jest komentarzy, że gra nie tylko wygląda, ale też działa znacznie lepiej od The Day Before, która była tworzona przez 5 lat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię