Strona głównaGryAktualnościThe Day Before – soczysty gameplay pokazuje walkę, eksplorację i jazdę

The Day Before – soczysty gameplay pokazuje walkę, eksplorację i jazdę

Do sieci trafił 13-minutowy gameplay z The Day Before. Zobaczymy na nim mechaniki walki, prowadzenia pojazdu oraz eksploracji świata. Zapowiada się mocne postapokaliptyczne survival MMO.

Pierwsza zapowiedź The Day Before pojawiła się w styczniu tego roku. Teraz gra w końcu doczekała się materiału składającego się w całości z rozgrywki. Nowy gameplay przedstawia walkę z zakażonymi, eksplorację mapy w poszukiwaniu zasobów oraz jazdę samochodem. Całość prezentuje się nieźle, chociaż można mieć wrażenie, że już to się gdzieś widziało. Przypomina to nieco The Division, Days Gone czy choćby The Last of Us.

Zobacz: Path of Exile 2 – twórcy prezentują nowe materiały z gry

Akcja, podobnie jak tych wyżej wymienionych, dzieje się w świecie, w którym większość ludzi została zmieniona przez wirus w krwiożercze bestie. Celem gry będzie poszukiwanie przydatnych przedmiotów oraz przeżycie w tych niesprzyjających warunkach. Znalezione dobra będzie można przehandlować w obozach za pieniądze lub bardziej potrzebny sprzęt. Podobnie jak życiu największym zagrożeniem nie będą jednak potwory tylko inni ludzie, a w tym przypadku gracze.

The Day Before ma trafić na PC a po premierze być może również na PS5 i Xbox Series. Premiera zapowiedziana jest na drugą połowę tego roku, jednak dokładna data nie została jeszcze określona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię