Strona głównaGryAktualnościThe Division 2 – darmowa aktualizacja The Summit

The Division 2 – darmowa aktualizacja The Summit

Ubisoft zapowiedział darmową aktualizację do The Division 2 zatytułowaną The Summit. DLC wprowadzi dodatkową misję, w której połączymy siły z dwoma innymi agentami.

Premiera The Summit zaplanowana jest na 22 września. W nowej misji trzech agentów zajmie się oczyszczaniem 100-piętrowego wieżowca. Po drodze będziemy realizować coraz trudniejsze wyzwania.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla z przyspieszoną datą premiery na nowym Xbox

The Division 2 wystartowało w kwietniu 2019. Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym Waszyngtonie, gdzie ocaleni walczą ze sobą po pandemii ospy, która zdziesiątkowała populację. Wiosną tego roku do gry trafiło rozszerzenie Warlords of New York, w którym wracasz do Nowego Jorku i próbujesz złapać nieuczciwych agentów The Division.

The Summit to pojedynczy powtarzalny tryb gry, w którym pokonujemy 100 pięter wieżowca. Rozszerzenie będzie udostępnione za darmo dla wszystkich graczy. Ponadto 22 września rozpocznie się trzeci sezon The Diviosn 2 Warlords of New York. Gracze wezmą na celownik Bardona Schaeffera, nieuchwytnego przywódcę Black Tusk, który zwerbował 4 zbuntowanych agentów. Sezon wprowadzi również nowy sprzęt i nagrody.

Zobacz: Wyciekły wyniki testów GeForce RTX 3080

The Division 2 będzie kompatybilne z konsolami nowej generacji. Gra będzie wspierała również cross-play pomiędzy generacjami konsol. Oznacza to, że agenci z PS4 zagrają z agentami PS5. Z kolei gracze XO z graczami XSX

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię