Strona głównaGryAktualnościThe Division 2 w wersji beta zaskakuje optymalizacją. Gra działa nawet na...

The Division 2 w wersji beta zaskakuje optymalizacją. Gra działa nawet na słabym sprzęcie

Wielu graczy gra już w wersję beta The Division 2. Dzięki temu dowiedzieliśmy, że gra potrafi dobrze działać nawet na bardzo słabym sprzęcie, zachowując przy tym przyzwoitą jakość grafiki.

Ciekawą prezentację działania bety The Division 2 przygotował kanał Intel HD Graphics, który zajmuje się uruchamianiem gier na sprzęcie wyposażonym w zintegrowaną grafikę Intela. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak gry będą działać np. na laptopach.

Zobacz: The Division 2: Znamy wymagania systemowe. Sprawdź czy odpalisz grę w 1080p i 60 fps

Gra na komputerze wyposażonym w procesor Intel Core i5-7500, 16GB pamięci RAM (DDR4 2400MHz) i grafice HD630 działa bez problemu w 30 klatkach na sekundę, więc mamy płynną rozgrywkę i wygląda przy tym całkiem nieźle. Zazwyczaj gry z tak mocno obniżonymi ustawieniami graficznymi zwyczajnie straszą, ale nie w tym przypadku.

Ustawienia graficzne poszły tutaj bardzo mocno w dół, bo obok ustawień Low mamy rozdzielczość 1280 x 720 oraz zmniejszone skalowanie, więc w praktyce rozdzielczość jest jeszcze niższa.

Ale skoro nie ma co się lubi…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

  1. Hej, mam problemy z grafiką w Division 2 – od aktualiacji 8 kwietnia. Mam kartę Radeon RX 570 z 8 GB, 16 GB RAM a pojawiają się szare płaszczyzny – trójkąty kwadraty, prostokąty wychodzące głównie z samochodów. Próbowałem z różnymi ustawieniami ale ciągle jest to samo. Wcześniej też to pojawiło się na kilka dni i samo ustąpiło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię