Strona głównaGryAktualnościThe Division 2 zapowiada kolejny content. Znamy datę premiery raidu

The Division 2 zapowiada kolejny content. Znamy datę premiery raidu

Pierwsza duża aktualizacja trafiła do gry już dzisiaj. Massive nie planuje jednak poprzestawać na budowaniu hype’u jednym patchem i razem z nowym Strongholdem, zobaczyliśmy również wideo zapowiadające nadchodzące w pierwszym roku The Division 2 zmiany.

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza do gry długo wyczekiwany przez weteranów serii endgame. Ostatni Stronghold wreszcie zostanie odblokowany, a ukończenie go pozwoli graczom na podnoszenie przedmiotów o wyższym poziomie gear score’u niż dotychczasowy. Nasz aktualny ekwipunek zostanie więc zastąpiony przez nowy loot, a grind w poszukiwaniu idealnych broni czy armorów rozpocznie się na nowo. Ponadto w grze pojawiły się dwa nowe przedmioty egzotyczne.

Zobacz: Nadchodzi endgame w The Division 2. Podsumowanie State of the Game z 3 kwietnia.

Wczoraj, na dzień przed wprowadzeniem najważniejszej do tej pory aktualizacji, Massive opublikowało również wideo zapowiadające to, co czeka nas w przyszłości. Najistotniejszym fragmentem tego krótkiego materiału była data premiery kolejnej, kluczowej zawartości. Pierwszy raid w The Division 2 zadebiutuje już 25 kwietnia. Gracze mają więc niecałe trzy tygodnie na to, żeby zdobyć solidny ekwipunek, stworzyć najbardziej pożądane buildy i wymaksować specjalizacje.

Powyższe wideo zapowiada jednak odrobinę więcej niż sam raid. Kolejna duża aktualizacja, po wprowadzeniu Operacji Dark Hours, przedstawi bowiem również nową, czwartą specjalizację. Chociaż nie poznaliśmy jeszcze żadnych szczegółów, sądząc po opiniach krążących po social mediach, niektórym fanom wystarczy zdjęcie agenta z potężnym minigunem w dłoniach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię