Strona głównaGryAktualnościGracz spędził ponad 616 lat w więzieniu The Elder Scrolls

Gracz spędził ponad 616 lat w więzieniu The Elder Scrolls

W grach z serii The Elder Scrolls trzeba uważać, co się robi, bo łatwo można wylądować w więzieniu. Gdy już tam trafimy, to zazwyczaj chcemy się z niego jak najszybciej wydostać. Ale nie zawsze…

Gracz kryjący się pod pseudonimem UESP (The Unofficial Elder Scrolls Pages) pochwalił się na Twitterze nietypowym osiągnięciem. W grze Oblivion spędził on aż 22501 dni w więzieniu. To przekłada się w sumie na ponad 616 lat spędzonych za kratami.

Samo przebywanie w więzieniu ma w świecie gry swoje konsekwencje. W Oblivionie rozwijamy umiejętności postaci przez ich używanie. Analogicznie, jeśli czegoś nie robimy, to skille nam spadają. Właśnie dlatego postać, która spędziła w grze odpowiednik 616 lat w więzieniu jest niezwykle słaba i praktycznie nic nie potrafi.

Warto odnieść się też do wydarzeń z uniwersum The Elder Scrolls. Spędzenie 616 lat w więzieniu oznacza, że gracza ominęły nie tylko wydarzenia z Obliviona i pokonanie Mehrunes Dagona, ale także wszystko to, co działo się w Skyrim, bo historycznie wydarzenia z ostatniej części działy się 200 lat później. Oczywiście postać prawdopodobnie nie przeżyłaby tak długiego pobytu za kratami, ale to już mało istotne.

Aktualne ceny gier z serii The Elder Scrolls:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię