Strona głównaGryAktualnościMod do Skyrima pozwala wieść spokojne życie NPC-ka

Mod do Skyrima pozwala wieść spokojne życie NPC-ka

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby granie w Skyrima, gdyby nie polegało na ciągłej walce, potyczkach ze smokami, odkrywaniu tajemnic i plądrowaniu jaskiń? Nie da się ukryć, że to dość niebezpieczne zajęcia. Na szczęście już teraz można stać się zwykłą postacią niezależną, wiodącą spokojne życie.

Zauważyliście, że NPC (postacie niezależne) w grze Skyrim mogą robić wiele rzeczy, na które nie może pozwolić sobie gracz? To między innymi możliwość opierania się o ściany, medytowania, siadania na krawędziach i pieńkach czy nawet zwykłego krzyżowania nóg. Teraz, jako gracze, też możecie to robić. Wystarczy zainstalować modyfikację o nazwie „Dovakhin can lean sit kneel lay down and meditate etc too”. Możecie ją pobrać ze strony Nexus Mods.

Modyfikacja pozwala wieść spokojne życie postaci niezależnej w Skyrim. Możecie całe dnie spędzać na przechadzkach po wioskach i opieraniu się o ściany. Możliwe jest nawet picie z beczek z miodem pitnym. W skrócie – możecie być zwykłym wieśniakiem w Skyrim. Bez walczenia ze smokami i innymi wojownikami. Twórca zapowiedział, że w przyszłości planuje dodać kolejne elementy. Być może pozwoli to jeszcze bardziej rozbudować możliwości naszej postaci.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię