Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls Online – Bethesda planuje dalsze wsparcie gry

The Elder Scrolls Online – Bethesda planuje dalsze wsparcie gry

Podczas PAX Australia, Bethesda zapewniła, że planuje dalsze aktywne wsparcie dla The Elder Scrolls Online. Jest to dobra wiadomość dla fanów produkcji.

Dyrektor kreatywny The Elder Scrolls Online podczas wystąpienia na PAX Australia poinformował fanów gry, ze Bethesda planuje rozwijać tytuł jeszcze przez wiele lat, dostarczając nowej zawartości. Niestety nie powiedział dokładnie czego możemy się spodziewać, jednak efektów pracy mamy oczekiwać już w najbliższym czasie.

Zobacz: Premiera Doom Eternal przesunięta na przyszły rok

Bethesda zapewnia jednak, że kluczowym elementem rozwoju gry jest komunikacja z fanami i zbadanie ich oczekiwań względem gry. Wygląda więc na to, że Todd Howard planuje wydanie gry również na konsole nowej generacji. Co nie powinno stanowić wielkiego problemu deweloperskiego, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że obie konsole mają zachować kompatybilność wsteczną.

Zobacz: Fallout 76: Bethesda życzy sobie ponad 20 zł za wirtualną lodówkę

The Elder Scrolls Online trafiło na PC w 2014 roku. Jednak dopiero po czasie gracze zapałali miłością do produkcji, głównie za sprawą wydanej w 2015 roku wersji konsolowej i przejście na model nie wymagający opłacania miesięcznego abonamentu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię