Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls Online: Blackwood – nowy rozdział przygody

The Elder Scrolls Online: Blackwood – nowy rozdział przygody

Fani The Elder Scrolls Online mogą już wziąć udział w nowej epickiej przygodzie. Rozszerzenie Blackwood jest już dostępne na PC, MAC oraz Stadia.

Nowy dodatek to TES Online zawiera ponad 30 godzin przygody, nowe misje fabularne w niesamowitym regionie Blackwood, który z pewnością pamiętają fani Obliviona. Konsolowa premiera dodatku zapowiedziana jest na 8 czerwca i trafi na Xbox Series X i S, Xbox One oraz PS4 i PS5.

Zobacz: Przyszłość monitorów Acer Predator. Ekskluzywny wywiad z President, Digital Display Business – Victor Chien

Oprócz nowej przygody w dodatku pojawi się też kilka nowości, wśród których deweloper wymienia:

  • Nowy system Companions (towarzyszy)
  • Nowa strefa: Blackwood
  • Rockgrove, nowy Trial dla 12 graczy
  • Wydarzenia globalne: Oblivion Portals
  • Dodatkowe Delves, publiczne lochy, zadania, bossowie światowi i nie tylko…

Gracze dostaną nowy system Companions (towarzyszy), zaprojektowany tak, aby – niezależnie od tego czy grają solo czy ze znajomymi – nigdy więcej nie musieć podróżować samotnie. System ten zostanie odblokowany poprzez główny wątek fabularny Blackwood, a gracze będą mogli na początek wybrać jednego z dwóch towarzyszy. Będzie też można definiować styl gry towarzyszy, wybierając im wyposażenie i awansując ich umiejętności. Każdy towarzysz będzie miał własną osobowość, rzeczy, które lubi i których nie lubi, a także unikatowe serie zadań. Należy też uważać na zachowanie, gdyż wpływa ono na reputację u naszego towarzysza.

Rozdział Blackwood, dostępny w ramach całorocznej fabuły Wrót Oblivionu, postawi przed graczami zadanie ujawnienia daedrycznych spisków i despotycznych planów, które pochłaniają cały region. Odkryjcie ich związek z Księciem Zniszczenia i jego straszliwymi planami dla całego Tamriel. Choć Blackwood jest osobną fabułą, jego wydarzenia posuwają naprzód cały wątek Wrót Oblivionu, którego rozwiązanie nastąpi pod koniec roku 2021.

Dodatek dostępny jest poprzez ESO Store lub sklep wybranej platformy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię