Strona głównaGryThe Elder Scrolls Online i Murder by Numbers za darmo

The Elder Scrolls Online i Murder by Numbers za darmo

W tym tygodniu Epic Games umożliwia graczom pobranie dwóch tytułów. Do przyszłego czwartku możecie dodać do swojej kolekcji The Elder Scrolls Online oraz Murder by Numbers.

Murder by Numbers to połączenie gry detektywistycznej z łamigłówkami. W grze wcielamy się detektywa musimy rozwikłać zagadkę morderstwa. Naszym pomocnikiem jest SCOUT robot zwiadowczy, który pomoże nam w śledztwie. Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Drugim z tytułów jest The Elder Scrolls Online. Dołącz do ponad 22 milionów graczy w nagradzanym RPG online dla wielu osób i poznaj wciąż powiększającą się przygodę w ciągłym świecie Elder Scrolls. Poznaj wciąż rozrastającą się fabułę, toczącą się w krainie Tamriel w The Elder Scrolls Online, nagradzanym RPG online. Odkryj bogaty, tętniący życiem świat wraz ze znajomymi albo wyrusz na wyprawę solo. Ciesz się całkowitą kontrolą nad wyglądem i zachowaniem postaci – od dzierżonego uzbrojenia po umiejętności, które zdobywasz. Twoje wybory zdecydują o twoim przeznaczeniu. Witaj w świecie bez ograniczeń. Aby pobrać grę należy wejść TUTAJ.

Dobrej zabawy. Czas na pobranie gier, jak zawsze do przyszłego czwartku do godziny 17:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię