Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls Online - znamy datę premiery Blackwood

The Elder Scrolls Online – znamy datę premiery Blackwood

Do świata The Elder Scrolls Online nadchodzi nowa ekspansja. Blackwood zawita do popularnego MMORPG już na początku czerwca.

Fani MMORPG w ostatnich miesiącach zebrali się głównie wokół World of Warcraft. Shadowlands przyjęto z otwartymi ramionam i szybko okazało się, że jest to jeden z najlepszych dodatków ostatnich lat. Teraz zadowolić swoją społecznośc będzie próbować The Elder Scrolls Online.

Zobacz: Star Wars Battlefront II – poznaliśmy liczbę pobrań w ramach darmowego tygodnia

Już 8 marca do gry trafi DLC Flames of Ambition. Jest to początek ambitnych planów Bethesdy na nowy rok. W ramach dodatku gracze dostaną dwa nowe dungeony PvE.

1 czerwca z kolei oficjalnie zadebiutuje Blackwood. Będzie to rozdział, czyli odpowiednik ekspansji w świecie TESO. Podobnie jak w kilku poprzednich dodatkach, gra wzbogaci się o kilka nowych lokacji oraz zupełnie nowe miasto. Wśród nadchodzących zmian znajduje się też parę interesujących mechanik, jak chociażby możliwość rekrutowania NPC jako swojego towarzysza i zlecanie mu różnych zadań.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię