Strona głównaKonsoleMonster Hunter Rise z limitowaną edycją Nintendo Switch

Monster Hunter Rise z limitowaną edycją Nintendo Switch

Monster Hunter Rise to jedna z tegorocznych premier Nintnedo. Tytuł opracowany przez Capcom otrzyma własną edycję konsoli Nintendo Switch ozdobionej motywem z gry. Szczegóły poniżej.

Na oficjalnym koncie Nintendo została zaprezentowana limitowana wersja konsoli Switch w wersji Monster Hunter. Konsola będzie dostarczana w komplecie ze specjalną stacją dokującą oraz parą Joy-Conów.

Konsola oraz kontrolery będą ozdobione symbolami i ikonografią z gry. Z kolei na stacja dokująca została ozdobiona potworem Ma Magai Magado w złotym kolorze. Oprócz tego Nintendo potwierdziło wydanie limitowanej edycji kontrolera Monster Hunter Rise Pro. Podobnie jak stacja dokująca także kontroler będzie ozdobiony złotym Magai Magado.

Zobacz: Star Wars Battlefront II – poznaliśmy liczbę pobrań w ramach darmowego tygodnia

Monster Hunter Rise

Konsola jak i kontroler będą dostępne od 26 marca, czyli od dnia premiery gry. Sprzęt został wyceniony odpowiednio na 38 400 jenów (około 370 dolarów) i 7480 jenów (około 72 dolarów). Do tej porty konsola i kontroler zostały ujawnione tylko przez japońskie Nintendo na Twitterze. Nie jest jeszcze pewne czy sprzęt trafi także na zachód.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię