Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Eternals – wyciekły zdjęcia z planu kolejnego filmu Marvela

The Eternals – wyciekły zdjęcia z planu kolejnego filmu Marvela

Wszyscy wiemy, jak zakończyła się trzecia faza filmowego uniwersum Marvela. Twórcy dali sobie kilka miesięcy przerwy, w trakcie których pracują nad kolejnymi dziełami. Jednym z nich będzie The Eternals, z którego wyciekły właśnie zdjęcia planu zdjęciowego.

Marvel dokładnie zapowiedział, co planuje wprowadzić do swojego filmowego uniwersum w czwartej fazie. Wszystko zacznie się od samodzielnego filmu o Czarnej Wdowie, który zadebiutuje 1 maja 2020 roku. Jako drugi planowany jest film The Eternals. Ten w kinach pojawi się 6 listopada 2020 roku. Już teraz można śmiało stwierdzić, że będzie to twór niezwykle ważny dla uniwersum. Dlaczego? Ponieważ wprowadzi do filmowego świata nie tyle samych Eternals, ale przede wszystkim Celestian. To oni odpowiadają za stworzenie kosmicznej rasy z supermocami.

Zobacz: Marvel szykuje Kapitana Amerykę 4 i nowych Avengersów?

Teraz do sieci wyciekły fotografie z planu zdjęciowego. Możemy na nich zobaczyć starożytne budowle. Prawdopodobnie nagrywane będą tam sceny historyczne, które pokażą powstanie i wcześniejsze życie Przedwiecznych (The Eternals) jeszcze na Ziemi. Według komiksów zostali oni stworzeni przez Celestian jako istoty piękne i praktycznie nieśmiertelne, a na dodatek obdarzone supermocami.

Obok nich powstali też Dewianci – brzydcy i śmiertelni oraz ludzie – pewnego rodzaju kompromis pomiędzy dwoma wcześniejszymi. To właśnie Przedwieczni byli dla ludzi pierwowzorem pierwszych bogów (Zuras jako Zeus, Thena jako Atena czy też Makkari jako Merkury). Z czasem The Eternals opuścili Ziemię i osiedlili się na Tytanie – jednym z księżyców Saturna. Tak, Thanos był Przedwiecznym.

Zobacz: Filmowy Spider-Man spotka Venoma – szykuje się wielki pojedynek

Oczywiście nie będzie to pierwszy raz, gdy w uniwersum Marvela pojawią się Celestials. Jednym z nich był Ego – ojciec Star Lorda, którego poznaliśmy w drugiej części Strażników Galaktyki. Wspominał o nich również Kolekcjoner, którego siedziba – Knowhere (Nigdzie) – to przecież głowa jednego z martwych Celestian.

Warto przypomnieć, że film będzie miał prawdziwie gwiazdorską obsadę. Zobaczymy w nim między innymi Angelinę Jolie, Salmę Hayek, Kita Harringtona, Lauren Ridloff czy też Richarda Maddena. Za reżyserię odpowiada Chlore Zhao, a scenariusz napisali bracia Firpo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię