Strona głównaGryAktualnościOverwatch 2 ma być grywalny na BlizzCon 2019 i to z trybem...

Overwatch 2 ma być grywalny na BlizzCon 2019 i to z trybem PvE

Spekulacje na temat Overwatch 2 rozgrzewają serca i umysły graczy od wielu tygodni. Na szczęście już wkrótce powinniśmy poznać oficjalne informacje na temat drugiej części popularnej „strzelanki”. Gra pojawi się prawdopodobnie na BlizzCon 2019, gdzie ma być już grywalna.

Do takich informacji dotarł serwis ESPN (tak, to serwis sportowy, który pisze też o esporcie). Według ich wiedzy gra pojawi się na zbliżającym się BlizzCon 2019 (1-3 listopada). Gra zostanie wzbogacona o nowe tryby rozgrywki, w tym PvE (player vs enemy, czyli na boty), nowe mapy, nowych bohaterów oraz nowe logo. To ostatnie możemy już nawet podziwiać.

Overwatch 2 logo

Szczególnie ciekawie zapowiada się tryb PvE. Czyżby Blizzard szykował kampanię fabularną? Wygląda na to, że firma ściągnęła do pracy nad projektem kilku deweloperów, którzy wcześniej skupiali się na innych zadaniach. Część z nich pracowała nad strzelanką w uniwersum StarCrafta, która wykorzystywała silnik Overwatcha, ale ostatecznie została anulowana. Wiemy, że jedna z misji ma wymagać czterech graczy (kooperacja), którzy będą mieli do wykonania misję w Rio de Janeiro.

Ale to nie wszystko. Blizzard oczywiście w pocie czoła pracował też na trybami sieciowymi. Dlatego też ma pojawić się całkowicie nowy tryb dla wielu graczy – Push. Dołączy on do innych sposobów na rozgrywanie mapy, czyli Assault, Control, Escort i Hybrid. Tryb będzie dostępny na nowej mapie o nazwie Toronto. Z uzyskanych przez ESPN dokumentów wynika, że na BlizzConie możliwe będzie zagranie zarówno w tryb PvE, jak i PvP na nowej mapie. Ma się też pojawić całkowicie nowa postać.

BlizzCon 2019 rozpocznie się 1 listopada i potrwa do 3 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię