Strona głównaWiadomościThe Evil Within 2 na krótkim gameplayu

The Evil Within 2 na krótkim gameplayu

Bethesda udostępniła nowy materiał wideo z sequela The Evil Within. Ów film przedstawia fragmenty gameplayu w najczystszej postaci.

Twórcy The Evil Within 2 stopniowo odsłaniają jej fabułę i rozgrywkę. Wpierw mogliśmy ujrzeć w pełni wyreżyserowany klip fabularny, który miał przygotować grunt dla interesującej historii. Mogliśmy jedynie zgadywać, jak będzie prezentować się gra od strony graficznej i czy mroczny klimat z pierwowzoru zostanie przeniesiony do sequela. Powoli zmierzamy ku odkryciu wszelkich faktów, bowiem dziś pojawił się gameplay.  

Ukazane fragmenty z gry pozwalają wierzyć, że otrzymamy kolejny świetny horror TPP. Choć wideonagranie trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, to można wyciągniąć z niego całkiem sporo informacji. The Evil Within 2 stoi na wysokim poziomie graficznym, nawet wydaje się, że w porównaniu do protoplasty prezentuje lepszy światłocień i bardziej wyraziste tekstury.

Co do samej rozgrywki, producent ponownie postawił na mechanikę skradanki połączonej z elementami akcji. Można odnieść wrażenie, że w kontynuacji skupiono się bardziej na przedstawieniu esencji zła, jej materii, która jest niejednoznaczna. Szczególnie jesli weźmie się pod uwagę główny watek gry dotyczący zaginionej córki głównej postaci. Niezależnie od tego, czy jest to zasługa jednego z projektantów gry Shinji Mikami (pracował przy serii gier Resident Evil), są duże szanso na to, że nie tylko przebije sukces pierwszej części, ale i zrzuci z tronu wszystkie inne gry z gatunku survival-horror. Przekonamy się o tym już 13 października.   

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię