Strona głównaEsportDzisiaj półfinały Polskiej Ligi Esportowej. Na początek mecz z podtekstami

Dzisiaj półfinały Polskiej Ligi Esportowej. Na początek mecz z podtekstami

Już dzisiaj rozegrane zostaną półfinały Polskiej Ligi Esportowej w grze Counter-Strike: Global Offensive. W meczach nie brakuje dodatkowych podtekstów, które tylko podgrzewają atmosferę przed decydującymi rozstrzygnięciami.

Już o 13:00 rozpocznie się pierwszy mecz półfinałowy, w którym zmierzą się zespoły Kinguin oraz AGO Gaming, które przejęło miejsce po Samsung4Gamers by Inetkox. Mecz ten jest o tyle ciekawym, że raptem kilka tygodni temu z popularnych Pingwinów został wyrzucony Damian ‘Furlan’ Kisłowski, który teraz gra dla AGO Gaming. Jakby tego było mało, Dominik ‘GruBy’ Świderski również grał kiedyś w jednym zespole z ‘rallenem’ i ‘Hyperem’. Z pewnością obie drużyny będą miały coś do udowodnienia, ale jednak to Team Kinguin jest zdecydowanym faworytem. Zawodnicy AGO Gaming trenują razem dopiero od kilku tygodni i na pewno potrzebują jeszcze czasu, aby lepiej się zgrać.

W drugim meczu półfinałowym, zaplanowanym na godzinę 16:00, zmierzą się zespoły Pride oraz Grubasy. Co ciekawe, drugi z zespołów został założony przez Dominika ‘Grubego’ Świderskiego, który teraz reprezentuje barwy AGO Gaming. Tutaj wynik inny niż wygrana Pride będzie ogromnym zaskoczeniem. Ich rywale to tak naprawdę mix, który i tak zaskakująco dobrze radził sobie w fazie grupowej. To jednak za mało, aby pokonać trzeci najlepszy zespół w Polsce.

Oba mecze będą rozgrywane w systemie BO3. Będzie je można obejrzeć na oficjalnym kanale Esportnow na Twitchu. Za komentarz mają odpowiadać Piotr ‘izak’ Skowyrski, Patryk ‘easy’ Dzięcioł oraz Łukasz ‘prawus’ Ganczewski.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię