Strona głównaGryThe Evil Within oraz Eternal Threads za darmo

The Evil Within oraz Eternal Threads za darmo

W tym tygodniu Epic Games udostępnia graczom dwa tytuły za darmo, a są to The Evil Within oraz Eternal Threads.

The Evil Within to survival horror wyreżyserowany przez twórcę serii Resident Evil – Shinjiego Mikamiego. W grze wcielamy się w postać Sebastiana Castellanosa – detektywna, który chce odkryć prawdę stojącą za makabrycznym masowym morderstwem. Bohater będzie musiał stawić czoła grozie oraz walczyć o przetrwanie przy ograniczonych zasobach. Klimatyczny świat gry budujący napięcie i stałe zagrożenie wciągnął Was na wiele godzin.

Tytuł możecie pobrać wchodząc TUTAJ.

Eternal Threads – nieco lżejszy klimat i odpoczynek od horroru. Jest to pełna zagadek gra fabularna, w której gracz manipuluje czasem oraz podejmuje decyzje, które sprowadzają na gracza różnorakie konsekwencje. Pełna historia opowiada o sześciorgu głównych bohaterów oraz ich licznych decyzjach dokonywanych w różnych liniach czasowych. Gra pozwala poznać losy konkretnej postaci w różnych liniach czasowych a potem powrót do początku. Możesz śledzić wszystko na raz lub grać od końca – jak wolisz.

Grę możecie pobrać wchodząc TUTAJ.

Promocja trwa do przyszłego czwartku do godziny 17, wtedy zostaną udostępnione Tandem: A Tale of Shadows oraz The Evil Within 2.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię