Strona głównaEsportRed Bull Campus Clutch – finał polskich eliminacji turnieju już 22 października!

Red Bull Campus Clutch – finał polskich eliminacji turnieju już 22 października!

Kwalifikacje trzeciej edycji Red Bull Campus Clutch już za nami. Poznaliśmy cztery najlepsze studenckie zespoły, które już w najbliższą niedzielę wezmą udział w finałach LAN-owych i powalczą o możliwość reprezentacji Polski na finale w Turcji.

Red Bull Campus Clutch to największy na świecie turniej Valorant przeznaczony dla studentów. Tytularnym patronem imprezy jest producent napojów energetycznych Red Bull. W ubiegłym roku w polskich eliminacjach najlepsza była ekipa Black Team, która bardzo dobrze walczyła podczas finału w Sao Paulo.

Participant competes during Red Bull Campus Clutch in Warsaw, Poland on October 23, 2022

Za nami cztery turnieje eliminacyjne Red Bull Campus Clutch. Poznaliśmy najlepsze studenckie formacje, które 22 października pojawiają się w warszawskim klubie H.4.0.S (ul. Marszałkowska 64) i będą tam rywalizowały o bilety na światowe finały Red Bull Campus Clutch. Impreza będzie otwarta dla publiczności, dlatego zapraszamy wszystkich serdecznie.

Jakub „dziewa” Dziewa – zawodnik drużyny „tofik” ma nadzieję na kolejne zwycięstwo:

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało mi się zakwalifikować do turnieju finałowego polskich kwalifikacji Red Bull Campus Clutch. To niesamowicie fajna inicjatywa, dająca graczom wyjątkową możliwość wystąpienia na niezwykłym evencie, poznania graczy z różnych stron świata i przede wszystkim dostarczająca wyjątkowe wspomnienia. Rok temu udało mi się polecieć do Brazylii i 22 października chciałbym ponownie móc zarezerwować naszej ekipie bilety na międzynarodowy lot. Mam nadzieję do zobaczenia w Turcji.

W tym roku w finale polskich kwalifikacji wezmą udział:

  • Team Garb (nosby, Sarox, Dolar, frostispzoo, KOBYLOVE)
  • Team Przejazd: (kryo, 6ix, NeFi, Kozok, exayy)
  • Team Szyszki (W3ndinh0, Ramcin1, WabiSabi01, SzyszKing, Uzii)
  • Team Tofik (tweethy, Adm1k, Szalony, Dziewa, Druch4)

Start imprezy finałowej już 22 października o godzinie 13:00 w warszawskim klubie H.4.0.S. Transmisja wydarzenia dostępna na kanale Twitch.tv/veu_gg. Imprezę sponsoruje Red Bull

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię