Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Falcon and the Winter Soldier - ruszyły prace na planie serialu

The Falcon and the Winter Soldier – ruszyły prace na planie serialu

W filmowym uniwersum Marvela trwa mała przerwa. Potyczka z Thanosem na zawsze zmieniła krajobraz świata i życie superbohaterów. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy ich ponownie. Właśnie ruszyły prace na planie serialu Falcon i Zimowy Żołnierz.

Disney dokładnie wszystko zapowiedział. Może i aktualnie w uniwersum Marvela trwa mała przerwa, ale już za kilka miesięcy bohaterowie ponownie wskoczą na wielkie i te mniejsze ekrany. Na początek, w maju 2020 roku, zobaczymy film opowiadający historię Czarnej Wdowy. Oczywiście nie zabraknie w nim Scarlett Johannson, ale obok niej pojawią się również Rachel Weisz czy też David Harbour, znany przede wszystkim z serialu Stranger Things. Kolejne filmy to między innymi The Eternals oraz Shang-Chi, które wprowadzą zupełnie nowe postacie.

Zobacz: Marvel szykuje Kapitana Amerykę 4 i nowych Avengersów?

Oprócz tego Disney planuje całą gamę seriali, które będą się bezpośrednio łączyć z filmowym uniwersum. Zresztą wystąpią w nich dokładnie ci sami aktorzy. Właśnie ruszyły prace na planie jednego z nich. Mowa o The Falcon and the Winter Soldier, czyli Falcon i Zimowy Żołnierz. Anthony Mackie i Sebastian Stan przejęli na jeden dzień oficjalne konto Marvel Studios na Instagramie i za jego pomocą poinformowali, że wszystko się zaczęło. Co ciekawe, w serialu ponownie mamy zobaczyć Helmuta Zemo, który pojawił się w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

The Falcon and the Winter Soldier

Zobacz: Tom Holland uratował Spider-Mana w MCU. Bez niego nie byłoby porozumienia

Oprócz tego Disney ma w planach także inne seriale – Hawkeye, She-Hulk, Loki czy też Moon Knight. Wszystkie będą dostępne w ramach usługi Disney+.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię