Strona głównaGryAktualnościThe Last of Us 2 zostanie zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu

The Last of Us 2 zostanie zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu

Wielu posiadaczy PlayStation 4 czeka na The Last of Us Part II. Chociaż premiera prawdopodobnie jest planowana na luty 2020 roky to nadal nie zobaczyliśmy dłuższego gameplayu. To zmieni się jeszcze w tym miesiącu.

Naughty Dog oficjalnie zaprosiło dziennikarzy z całego świata na wydarzenie związane z The Lasy of Us 2. Odbędzie się ono 24 września w Los Angeles. Ze słów Geoffa Keighleya i Neila Druckmanna możemy wywnioskować, że na pokazie zaprezentowany zostanie dłuższy gameplay, co potwierdzałoby wcześniejsze plotki.

Zobacz: Borderlands 3 – Cenega promuje grę rapowym teledyskiem Słonia

Prawdopodobnie 24 września dziennikarze zobaczą rozszerzony gameplay z The Last of Us 2, a być może nawet będą mieli okazję zagrać w produkcję. Po kilku dniach, gdy zejdzie embargo, powinny ukazać się ich wrażenia z prezentacji. Dopiero potem gameplay zobaczą wszyscy gracze na YouTubie lub jako stream na jednej z popularnych platform, np. Twitchu. Tak przynajmniej wygląda to zazwyczaj.

Zobacz: Project Resistance – kooperacyjny spin-off serii Resident Evil

The Last of Us 2 – premiera

Według nieoficjalnych informacji The Last of Us Part II zadebiutuje w pierwszym kwartale 2020 roku. Jako prawdopodobną datę podaje się luty przyszłego roku. Jest spora szansa, że na wydarzeniu organizowanym w Los Angeles dowiemy się, kiedy gra trafi na sklepowe półki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię