Strona głównaGryAktualnościThe Last of Us 2 - wyciekł fragment multiplayera

The Last of Us 2 – wyciekł fragment multiplayera

Liczyliście na tryb multiplayer w The Last of Us 2? Oto jak może potencjalnie wyglądać PvP w ostatnim hicie Sony.

The Last of Us 2 na PS4 odniosło ogromny sukces. Końcówka generacji w wykonaniu Sony nie przestaje dostarczać emocji, a jak się teraz okazuje, może być jeszcze ciekawiej. Do internetu trafił bowiem krótki fragment multiplayera z TLOU2.

Zobacz: PlayStation 5 – następne ogłoszenie jeszcze w tym miesiącu

Jakość powyższego wideo pozostawia niestety wiele do życzenia. Właściciel kanału przyznał jednak, że był to wczesny build Factions i nie był w stanie zgrać lepszego gameplayu. Nie powiedział niestety skąd dokładnie pochodzi ten fragment i jak wszedł w jego posiadanie.

Na ekranie widać dwie czteroosobowe drużyny i zaśnieżoną lokację przypominającą jedną z tych z początku gry. Pojawia się również na chwilę menu craftowania prosto z single playera i wybór broni.

Powrót Factions bez wątpienia byłby bardzo ekscytującą informacją dla społeczności tego trybu. Niektórzy wciąż grają w pierwszą odsłonę, a inni liczą na zapowiedź dwójki. Niestety na ten moment pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Naughty Dog nie powiedziało nic w temacie multiplayera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię