Strona głównaGryAktualnościValorant - Killjoy może sama obronić cały bombside

Valorant – Killjoy może sama obronić cały bombside

Zaledwie jeden dzień od premiery nowej agentki Valoranta gracze znajdują sposoby, żeby wykorzystać jej umiejętności do granic możliwości.

Wczoraj miał miejsce bardzo ważny moment dla fanów FPS-a Riot Games. Do gry wreszcie trafił akt 2, a razem z nim Killjoy. Nowa agentka wydawała się bardzo silna już po pierwszym zwiastunie. Teraz wyrasta jednak na jedną z najsilniejszych postaci w Valorancie.

Zobacz: Valorant – szczegóły aktualizacji 1.05

Killjoy on Bind is truly something to behold from VALORANT

Na bombside B Binda królował do tej pory Cypher. Po powyższym wideo, które błyskawicznie zyskało sobie sporo rozgłosu na Reddicie, niektórzy mogą zacząć zostawiać po tej stronie mapy samą Killjoy.

U/ChillySnorlax wykorzystał oczywiście przykład wyjątkowo udanej rundy, gdzie wszystko poszło po jego myśli. Trzeba jednak przyznać, że sam potencjał obrażeń oraz cc agentki może przerazić niektórych graczy. W obronie na Bindzie widać to doskonale, synergię pomiędzy jej umiejętnościami oraz rozkojarzenie, jakie będzie powodować w rywalach rozstawiona wieżyczka.

Mamy również przerzucie, że jest to dopiero pomysłów społeczności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię