Strona głównaGryAktualnościThe Last of Us 2: zwiastun, data premiery i zawartość wydań

The Last of Us 2: zwiastun, data premiery i zawartość wydań

Naughty Dog zdecydowanie nie należy do firm, które chętnie dzielą się informacjami o swoich nadchodzących tytułach z graczami. Nic dziwnego – na The Last of Us 2 czeka tak wiele osób, że firma postanowiła mocno podkręcić hype i długo trzymała wszystkich w niepewności. Aż do dzisiejszej prezentacji.

Firma hojnie sypnęła dzisiaj detalami swojej nadchodzącej produkcji. Po pierwsze, otrzymaliśmy obszerny – zdaniem niektórych nawet trochę za bardzo – zwiastun. Po drugie poznaliśmy datę premiery, a po trzecie – informacje na temat wersji w jakich pojawi się gra. Zacznijmy jednak od początku.

Zwiastun The Last of Us 2

Tutaj nie ma się nad czym długo rozpisywać – zobaczcie sami (uwaga, zwiastun może zawierać śladowe ilości spojlerów):

Data premiery The Last of Us 2:

Podawane wcześniej przypuszczenia co do daty premiery TLOU 2 nieco się rozminęły z prawdą, ale różnica nie jest duża. Oficjalnie Naughty Dog poinformowało, że gra ukaże się 21 lutego 2020 roku

Zawartość wersji The Last of Us 2:

Kolejny przeciek, który potwierdził się… prawie. Wcześniej mówiono, że gra pojawi się na rynku w czterech wersjach i faktycznie – gracze będą mogli wybrać spośród kilku, jednak będzie to aż pięć wariantów. W edycji Standardowej otrzymamy kilka przedmiotów w grze, Edycja Specjalna zawierać będzie Steel Book i Artbook oraz przedmioty w grze. Edycja Kolekcjonerska to dodatkowo figurka, bransoletka, litografia i list z podziękowaniami, naklejki i przypinki. Edycja Elitarna to oprócz tego plecak, naszywki i płyta winylowa z soundtrackiem. Jest jeszcze Digital Deluxe Edition, czyli wersja wzbogacona o kilka przedmiotów w grze ekstra.

Co sądzicie na temat nowego trailera i ujawnionej zawartości?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię