Strona głównaKonsoleThe Last of Us 2 już w lutym w czterech edycjach –...

The Last of Us 2 już w lutym w czterech edycjach – plotki

The Last of Us jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier na PS4. Premiera gry została zapowiedziana na luty 2020. Według jednego z przecieków tytuł ma zostać wydany w czterech wersjach.

Informacje te pochodzą od ZhugeEX, który jest administratorem serwisu ResetEra oraz analitykiem w firmie Niko Investors. ZhugeEX już wcześniej informował o dacie premiery Death Stranding zanim informacji udzieliło Sony, możemy zatem udzielić mu kredytu zaufania.

Zobacz: The Last of Us 2 zadebiutuje dopiero w 2020?

The Last of Us 2 ma pojawić się w czterech wersjach do wyboru: standardowej, specjalnej kolekcjonerskiej oraz o nazwie Ellie (od imienia głównej bohaterki). Pomiędzy sobą będą się różniły zawartością dodatkową do pobrania. W przypadku kolekcjonerki możemy spodziewać się figurki i innych gadżetów. Wersja Ellie może być wzorowana na tej z pierwszej części gry.

Zobacz: PS3: Naughty Dog wkrótce wyłączy serwery multiplayer Uncharted i The Last of Us. Tryb…

Musimy jednak pamiętać, że Sony w żaden sposób nie potwierdziło jeszcze tych informacji i lepiej nie traktować tego jako pewniak. Z kolei data premiery gry jest dość prawdopodobna, wspominał o niej również Jason Schreier z Kotaku, który ma dobre dojścia. No cóż, poczekamy zobaczymy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię