Strona głównaGryAktualnościGitara The Last of Us Part II za 9 tys. zł i...

Gitara The Last of Us Part II za 9 tys. zł i jest to okazja!

Dzisiaj oficjalną premierę ma gra The Last of Us Part II, czyli jeden z ostatnich wielkich tytułów na konsolę PlayStation 4. Produkcja zbiera niewiarygodnie wręcz dobre recenzje. Przy okazji Sony uruchomiło sklep z gadżetami, w którym można kupić gitarę za 9 tys. zł.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że The Last of Us Part II to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat i murowany kandydat do gry roku. Świadczą o tym bardzo pozytywne recenzje, w których tytuł Naughty Dog często zbiera maksymalne oceny. W serwisie Metacritic znajdziemy w sumie 94 oceny serwisów zajmujących się grami i aż 91 jest pozytywnych, a zaledwie 3 średnie. Nie ma żadnej noty negatywnej, co przekłada się na ocenę średnią na poziomie 95/100 punktów. Niewiele jest produkcji, które mogły pochwalić się podobnym wynikiem, szczególnie w ostatnich latach.

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II – sklep z gadżetami

Gra Naughty Dog to murowany hit, który powinien świetnie sprzedawać się na całym świecie. Tym samym nie dziwi fakt, że Sony uruchomiło oficjalny sklep z gadżetami z gry. Można w nim kupić wiele standardowych rzeczy, jak chociażby różnego rodzaju figurki Ellie, koszulki, bluzy, czapki, plecaki, notesy, butelki na wodę, kubki czy akcesoria do telefonów. To normalna oferta niemal każdego sklepu z gadżetami z gry. Są jednak dwie rzeczy trochę nietypowe, a zarazem najdroższe w całej ofercie – gitary.

Tak, w oficjalnym sklepie The Last of Us Part II można kupić gitary. Pierwsza z nich kosztuje 699 dolarów (według aktualnego kursu prawie 2800 zł) i jest miniaturową repliką o długości około 45 centymetrów. Trochę drogo, co nie? Ale to jeszcze nic. W ofercie znajduje się też pełnoprawna gitara Taylor 314ce w wersji TLoU2, za którą trzeba zapłacić już 2299 dolarów. Jeśli przeliczymy to po aktualnym kursie, to wychodzi, że musimy za nią zapłacić ponad 9 tys. zł! Dużo to czy mało? Okazuje się, że cena wcale nie jest aż tak wygórowana. Normalnie gitara Taylor 314ce również kosztuje ponad 9 tys. złotych. Zatem wersję specjalną można potraktować jako pewnego rodzaju okazję.

The Last of Us Part II - oficjalny sklep

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię