Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Last of Us - zdjęcia do serialu powinny wystartować w czerwcu

The Last of Us – zdjęcia do serialu powinny wystartować w czerwcu

Niedługo powinny rozpocząć się prace na planie zdjęciowym serialu w klimatach post-apo, opartym na motywach gry The Last of Us.

Główne role w serialu HBO The Last of Us będą należały do Pedro Pascala i Belly Ramsey. Według najnowszych doniesień, zdjęcia powinny wystartować już niedługo, bo nawet jeszcze w czerwcu, większość z nich ma być kręcona na planie zdjęciowym w Calgary, w Kanadzie. Prace nad serialem mają potrwać około roku.

The Last of Us 2 Abby

Poproszeni o komentarz przedstawiciele HBO nie ustosunkowali się w żaden sposób do tych plotek. Jednak już od pewnego czasu mówiło się, że na plan zdjęciowy w Calgary ma zawitać “jakaś duża produkcja”. Produkcją chwaliły się nawet lokalne władze, mówiąc, że będzie to największa produkcja filmowa i telewizyjna w kanadyjskiej historii.

Zobacz: The Last of Us 2 – trwają prace nad trybem multiplayer

Pedro Pascal, który znany jest już z gry w Mandarolianinie, dostał rolę Joela, a Bella Ramsey (do tej pory kojarzona chociażby z Grą o Tron) – Ellie. Reżyserem i scenarzystą został Neil Druckmann, a pomaga mu Craig Mazin (“Czarnobyl”).

W niedawnym wywiadzie Druckmann powiedział, że serial będzie się znacząco różnił od gier. Jednocześnie stwierdził, że nie może się doczekać, aż zobaczą go widzowie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię