Strona głównaKonsoleXbox obiecuje produkcję serii mini-lodówek - konsol

Xbox obiecuje produkcję serii mini-lodówek – konsol

Xbox zdobył nagrodę Twittera na firmowy najlepszy Tweet, a ponieważ obiecał produkcję konsol-lodówek, to chyba w końcu się ich doczekamy.

Xbox toczył batalię o nagrodę z firmą Skittles i wygrał zaledwie jednym procentem głosów. Kiedy walka stała się bardzo wyrównana i zacięta, Aaron Greenberg, szef marketingu firmy, wystosował wpis, w którym obiecał, że jeśli fani pomogą firmie wygrać tę bitwę, Microsoft zacznie produkcję mini-lodówek przypominających Xboxa Series X. 

Chodzi tu oczywiście o nawiązanie do memów, w których nową konsolę Microsoftu porównywano do sprzętów AGD. Wtedy nawet stworzono bardzo limitowaną serię pełnowymiarowych lodówek, które trafiły jednak tylko do wybranych influencerów oraz zwycięzców konkursu.

Zobacz: Xbox Game Pass – z usługi znikną trzy gry

Po wygranej, Greenberg wystosował podziękowania do fanów i napisał, że pierwsza lodówka zostanie wypełniona grami i wysłana do przyjaciół z firmy Skittles. Producent słodyczy też chciał w podobny sposób przekonać fanów do głosowania, obiecując powrót popularnego, limonkowego smaku. Po przegranej pogratulowali Xboxowi, pisząc jednocześnie, że zastanawiają się co teraz zrobią z zamówionymi cukierkami. “Gdybyśmy tylko mieli lodówkę…” – dodali.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię