Advertisement
Strona głównaGadżetyThe Legend of Zelda Majora's Mask. Będziecie mogli nią straszyć kolegów

The Legend of Zelda Majora’s Mask. Będziecie mogli nią straszyć kolegów

Replika tytułowej Maski z The Legend of Zelda: Majora’s Mask już wkrótce będzie dostępna w sprzedaży. Niedługo będziecie mogli ją kupić i straszyć nią swoich gości.

Słowem wstępu i przypomnienia, TLOZ: Majora’s Mask to gra z 2000 roku, stworzona z myślą o Nintendo 64. W swoich czasach zachwycała oprawą graficzną, a tytułowa Maska Majory stała się jednym z jej kultowych elementów. 

Za replikę odpowiedzialna jest firma First 4 Figures, która na co dzień tworzy repliki różnych przedmiotów z gier oraz figurki z kultowymi postaciami. Maskę Majory można zamówić w preorderzeedycja ekskluzywna kosztuje $99,99. Dostawa spodziewana jest w 4 kwartale 2020 roku. W maskę (a konkretnie w oczy) wbudowane są diody LED z dwoma trybami świecenia – statycznym oraz pulsującym. Do gadżetu z The Legend of Zelda dołączony będzie certyfikat autentyczności. Musicie się jedynie liczyć ze sporej wielkości przesyłką, bo maska (a właściwie cała figurka, z podstawką) ma ponad 30 centymetrów długości. 

Zobacz: Youtuber ukończył TLOZ: Breath of the Wild bez chodzenia

Jeśli przeraża Was cena – spokojnie. To i tak jedna z tańszych wersji. Wcześniej tworzone przez First 4 Figures maski kosztowały nawet $385. No ale nikt nie mówił, że kolekcjonowanie czegokolwiek to tanie hobby.

The Legend of Zelda – Maska Majory – teaser:

Jak Wam się podoba? Dalibyście za nią 100 dolarów?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię